Contactpersonen
E-mail: roessel@irs.nl
Telefoonnummer: +31 165 516 085

Jan-Kees Boonman

projectleider cichoreiteelt/ oogsttechniek/ innovatieve proefveldtechnieken/precisielandbouw
E-mail: boonman@irs.nl
Telefoonnummer: mobiel 0615102439

Linda Frijters

coördinator proefvelden/ onderzoeker nematoden/insecten
E-mail: frijters@irs.nl
Telefoonnummer: mobiel 0611294766
Twitter @IRS_Linda

Bram Hanse

Schimmels, bacteriën en virussen / diagnostiek
E-mail: hanse@irs.nl
Telefoonnummer: +31 6 1032 8316
Twitter @IRS_Bram

Sjef van der Heijden

Onkruidbeheersing bieten
E-mail: vanderheijden@irs.nl
Telefoonnummer: mobiel 0611759205

Martijn Leijdekkers

projectleider rassen/ bewaring/ interne kwaliteit
E-mail: leijdekkers@irs.nl
Telefoonnummer: mobiel 0627407201

Jurgen Maassen

Coördinatie voorlichting
E-mail: maassen@irs.nl
Telefoonnummer: +31 165 516 080
Twitter @IRS_Suikerbiet

Annemarie Naaktgeboren

Voorlichting/ internettoepassingen
E-mail: naaktgeboren@irs.nl
Telefoonnummer: mobiel 06 5317 7484
Twitter @IRS_Suikerbiet

Elma Raaijmakers

Diagnostiek/nematoden/ ziekten&plagen
E-mail: raaijmakers@irs.nl
Telefoonnummer: mobiel 0622247331
Twitter @IRS_Elma

André van Valen

projectleider bodem/bemesting/zaaien/ grondbewerking
E-mail: valen@irs.nl
Telefoonnummer: mobiel 0615890972
Twitter @IRS_Andre

Levine de Zinger

gegevensverwerking/projectleider insecten
E-mail: dezinger@irs.nl
Telefoonnummer: mobiel 0611229045
Twitter @IRS_Levine