donderdag 7 april 2005
Lage doseringen zijn gemeengoed bij de onkruidbestrijding in suikerbieten. De middelenkeuze in een lagedoseringencombinatie is afhankelijk van de aanwezige onkruidsoorten. De hoogte van de dosering wordt vooral bepaald door de onkruidgrootte. Voor een maximaal bestrijdingseffect is het belangrijk om onkruiden in het kiembladstadium al te spuiten. Betakwik ‘onkruidherkenning’ maakt het mogelijk om onkruiden in diverse stadia te herkennen.
Contact:
Jurgen Maassen
Vakblad: Cosun Magazine, april 2005, nr. 3; CSM Informatie, april 2005, no. 548
Publicatie:
U kunt vanaf 10 december bietenzaad bestellen bij Suiker Unie. Alle informatie om de juiste rassenkeuze te maken vindt u in het overzichtsbericht.
Bepaal het bewaaradvies voor uw locatie
Code weersituatie voor 'Lelystad'
Advies
Code: A
Geen vorstbeschermende maatregelenBietenhopen moeten kunnen ventileren. Dus ook van afgedekte hopen het winddichte afdekmateriaal geheel of gedeeltelijk verwijderen na een vorstperiode.
Het Bewaaradvies suikerbieten is vanochtend om 9.00 uur vastgesteld met de op dat moment geldende weersverwachting.
In de overzichtskaart zijn de locaties van de 60 sensoren zichtbaar die allen in bewaarhopen van suikerbieten of cichorei staan. De kleur van het icoon geeft aan hoe gunstig de temperatuur is geweest voor bewaring op basis van de dagtemperatuursgemiddelden van de laatste zeven dagen. Klik op de kaart om de pagina te openen.
Wordt de kaart niet goed weergegeven, klik dan op deze link.