Contactpersonen

Marco Bom

Specialist cichoreiteelt/ onkruidbeheersing
E-mail: bom@irs.nl
Telefoonnummer: +31 164 274434

Bram Hanse

(bodem)schimmels/virussen/ zaaien/grondbewerking
E-mail: hanse@irs.nl
Telefoonnummer: +31 6 1032 8316
Twitter @IRS_Bram

Martijn Leijdekkers

Chemische analyse/ (bieten)kwaliteit/ bewaring
E-mail: leijdekkers@irs.nl
Telefoonnummer: +31 164 274420

Jurgen Maassen

Coördinatie voorlichting
E-mail: maassen@irs.nl
Telefoonnummer: +31 164 274407
Twitter @IRS_Suikerbiet

Annemarie Naaktgeboren

Voorlichting/ internettoepassingen
E-mail: naaktgeboren@irs.nl
Telefoonnummer: +31 164 274437
Twitter @IRS_Suikerbiet

Elma Raaijmakers

Diagnostiek/nematoden/ insecten
E-mail: raaijmakers@irs.nl
Telefoonnummer: + 31 164 274402
Twitter @IRS_Elma

Noud van Swaaij

Plantenfysiologie/rassen/ statistiek/opbrengstprognose
E-mail: vanswaaij@irs.nl
Telefoonnummer: +31 164 274433

Frans Tijink

Directeur/ gronddynamica/oogsttechniek
E-mail: tijink@irs.nl
Telefoonnummer: +31 164 274404

Peter Wilting

Bodem en bemesting/onkruidbeheersing/ hoofd proefveldendienst
E-mail: wilting@irs.nl
Telefoonnummer: +31 164 274409
Twitter @IRS_Peter

Levine de Zinger

junior onderzoeker ziekten en plagen
E-mail: dezinger@irs.nl
Telefoonnummer: +31 164 274406
Twitter @IRS_Levine