Contactpersonen

E-mail: roessel@irs.nl


Telefoonnummer: +31 165 516 085


Jan-Kees Boonman

cichoreiteelt / oogsttechniek / innovatieve proefveldtechnieken / precisielandbouw

E-mail: boonman@irs.nl


Telefoonnummer: mobiel 0615102439


Twitter @IRS_JanKees

Linda Frijters

coördinator proefvelden / nematoden / insecten

E-mail: frijters@irs.nl


Telefoonnummer: mobiel 0611294766


Twitter @IRS_Linda

Bram Hanse

schimmels, bacteriën en virussen / diagnostiek

E-mail: hanse@irs.nl


Telefoonnummer: +31 6 1032 8316


Twitter @IRS_Bram

Sjef van der Heijden

onkruidbeheersing / techniek

E-mail: vanderheijden@irs.nl


Telefoonnummer: mobiel 0611759205


Martijn Leijdekkers

rassen / bewaring / interne kwaliteit

E-mail: leijdekkers@irs.nl


Telefoonnummer: mobiel 0627407201


Jurgen Maassen

coördinatie voorlichting

E-mail: maassen@irs.nl


Telefoonnummer: +31 165 516 080


Twitter @IRS_Suikerbiet

Annemarie Naaktgeboren

voorlichting / internettoepassingen

E-mail: naaktgeboren@irs.nl


Telefoonnummer: mobiel 06 5317 7484


Twitter @IRS_Suikerbiet

Elma Raaijmakers

diagnostiek / nematoden / insecten

E-mail: raaijmakers@irs.nl


Telefoonnummer: mobiel 0622247331


Twitter @IRS_Elma

André van Valen

bodem / bemesting / zaaien / grondbewerking

E-mail: valen@irs.nl


Telefoonnummer: mobiel 0615890972


Twitter @IRS_Andre

Levine de Zinger

gegevensverwerking / insecten

E-mail: dezinger@irs.nl


Telefoonnummer: mobiel 0611229045


Twitter @IRS_Levine