Contactpersonen
E-mail: roessel@irs.nl
Telefoonnummer: +31 165 516 085

Jan-Kees Boonman

Specialist cichoreiteelt/ oogsttechniek
E-mail: boonman@irs.nl
Telefoonnummer: mobiel 0615102439

Linda Frijters

Junior onderzoeker/ coördinator proefvelden
E-mail: frijters@irs.nl
Telefoonnummer: mobiel 0611294766
Twitter @IRS_Linda

Bram Hanse

Bodem- en bladschimmels/ virussen/bacteriën
E-mail: hanse@irs.nl
Telefoonnummer: +31 6 1032 8316
Twitter @IRS_Bram

Sjef van der Heijden

Onkruidbeheersing bieten
E-mail: vanderheijden@irs.nl
Telefoonnummer: mobiel 0611759205

Martijn Leijdekkers

Chemische analyse/ (bieten)kwaliteit/ bewaring/rassen
E-mail: leijdekkers@irs.nl
Telefoonnummer: mobiel 0627407201

Jurgen Maassen

Coördinatie voorlichting
E-mail: maassen@irs.nl
Telefoonnummer: +31 165 516 080
Twitter @IRS_Suikerbiet

Annemarie Naaktgeboren

Voorlichting/ internettoepassingen
E-mail: naaktgeboren@irs.nl
Telefoonnummer: mobiel 06 5317 7484
Twitter @IRS_Suikerbiet

Elma Raaijmakers

Diagnostiek/nematoden/ insecten
E-mail: raaijmakers@irs.nl
Telefoonnummer: mobiel 0622247331
Twitter @IRS_Elma

Noud van Swaaij

Plantenfysiologie/rassen/ statistiek/opbrengstprognose
E-mail: vanswaaij@irs.nl
Telefoonnummer: +31 165 516 087

André van Valen

Junior onderzoeker bodem/bemesting/zaaien/ grondbewerking
E-mail: valen@irs.nl
Telefoonnummer: mobiel 06 15 89 09

Levine de Zinger

Junior onderzoeker ziekten en plagen
E-mail: dezinger@irs.nl
Telefoonnummer: mobiel 0611229045
Twitter @IRS_Levine