Contactpersonen

Linda Frijters

Junior onderzoeker/ coördinator proefvelden
E-mail: frijters@irs.nl
Telefoonnummer: +31 611294766

Jan-Kees Boonman

specialist cichoreiteelt
E-mail: boonman@irs.nl
Telefoonnummer: +31 (0)165 516 097

Sjef van der Heijden

onkruidbeheersing bieten
E-mail: vanderheijden@irs.nl
Telefoonnummer: +31 (0)165 516 098

Bram Hanse

(bodem)schimmels/virussen/ zaaien/grondbewerking
E-mail: hanse@irs.nl
Telefoonnummer: +31 6 1032 8316
Twitter @IRS_Bram

Martijn Leijdekkers

Chemische analyse/ (bieten)kwaliteit/ bewaring/rassen
E-mail: leijdekkers@irs.nl
Telefoonnummer: mobiel 0627407201

Jurgen Maassen

Coördinatie voorlichting
E-mail: maassen@irs.nl
Telefoonnummer: +31 165 516 080
Twitter @IRS_Suikerbiet

Annemarie Naaktgeboren

Voorlichting/ internettoepassingen
E-mail: naaktgeboren@irs.nl
Telefoonnummer: mobiel 06 5317 7484
Twitter @IRS_Suikerbiet

Elma Raaijmakers

Diagnostiek/nematoden/ insecten
E-mail: raaijmakers@irs.nl
Telefoonnummer: mobiel 0622247331
Twitter @IRS_Elma

Noud van Swaaij

Plantenfysiologie/rassen/ statistiek/opbrengstprognose
E-mail: vanswaaij@irs.nl
Telefoonnummer: +31 165 516 087

Frans Tijink

Directeur/ gronddynamica/oogsttechniek
E-mail: tijink@irs.nl
Telefoonnummer: mobiel 0653669468

Peter Wilting

Bodem en bemesting/ hoofd proefveldendienst
E-mail: wilting@irs.nl
Telefoonnummer: mobiel 0653927388
Twitter @IRS_Peter

Levine de Zinger

junior onderzoeker ziekten en plagen
E-mail: dezinger@irs.nl
Telefoonnummer: mobiel 0611229045
Twitter @IRS_Levine