IRS Logo - Home
 
HomeNieuwsBetakwik is een teeltbegeleidingsprogramma voor suikerbietenBetatip bevat handleidingen voor de suikerbietenteeltPublicatiesOver IRSLinksVraagbaakStudiegroepenEnglish version

Hoe werkt dit?

Bladschimmel
situatie








 Openen >>
Nieuwe rassen weer beter
[Datum: 17-12-2009 / Interessegebied(en): Rassen;Gewasbescherming]

Op de nieuwe Aanbevelende Rassenlijst voor 2010 staan twee nieuwe rassen in de rubriek voor percelen zonder witte bietencysteaaltjes en rhizoctonia. Beide hebben een hogere financiële opbrengst dan de huidige rassen. Lees meer over rassenkeuze in dit bericht.

Auteur: Noud van Swaaij
Datum: 18-12-2009
Vakblad: Cosun Magazine, december 2009, nr. 9
Publicatie: IRS informatie december 2009 nieuwe rassen weer beter.pdf



02-09-2010
Top 7 - Handige tips voor de bietenoogst
01-09-2010
Gespot in de media
24-08-2010
Bijna 12 ton suiker per hectare verwacht
02-09-2010
Europees onderzoek toont grote verschillen in bewaarverliezen
02-09-2010
Telers met hogere suikeropbrengsten hebben geen hogere kosten
02-09-2010
Mis niets van Beet Europe!
 

Disclaimer: ©2007 Stichting IRS, alle rechten voorbehouden. Overname toegestaan mits duidelijke bronvermelding IRS. Het IRS aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor directe dan wel indirecte schade veroorzaakt door het gebruik van informatie en voor directe dan wel indirecte schade veroorzaakt door eventuele gebreken, onvolledigheden of onvolkomenheden in de informatie vermeld op deze site.